Autoboxy NEUMANN

NEUMANN, spol. s r.o. je česká firma, špecializujúca sa na výrobu strešných boxov a strešných nosičov. Spoločnosť začala ako prvá predávať tieto strešné autoboxy na slovenskom trhu. Prvými výrobkami boli strešné nosiče na vozidlá Škoda. Výrobky NEUMANN sú testované a certifikované skúšobňami TÜV.


Ku každému zakúpenému autoboxu pridáme ochranný obal na box ZADARMO.

Autobox strešný Neumann Adventure 190 – antracit

Neumann Adventure je štýlový box, ktorý sa odlišuje od starších modelov svojím výnimočným dizajnom. Je ideálny pre prevoz vybavenie ako pre vaše letné, tak aj zimné dovolenky. Box je vybavený centrálnym zamykaním a obojstranným otváraním, ktoré oceníte pri nakladaní vybavenia. Neumann Adventure je tiež vybavený rýchloupínacím systémom pre vašu ľahšiu montáž boxu na vozidlo a ďalej háčikom pre zavesenie, ktorý je veľmi praktický pre skladovanie boxu vo vertikálnej polohe.

260,00 €

Autobox strešný Neumann Adventure 205 – čierna lesklá

Neumann Adventure je štýlový box, ktorý sa odlišuje od starších modelov svojím výnimočným dizajnom. Je ideálny pre prevoz vybavenie ako pre vaše letné, tak aj zimné dovolenky. Box je vybavený centrálnym zamykaním a obojstranným otváraním, ktoré oceníte pri nakladaní vybavenia. Neumann Adventure je tiež vybavený rýchloupínacím systémom pre vašu ľahšiu montáž boxu na vozidlo a ďalej háčikom pre zavesenie, ktorý je veľmi praktický pre skladovanie boxu vo vertikálnej polohe. Ku každému boxu dostanete užitočnú kľúčenku s náhradným kľúčikom od boxu.

360,00 €

Autobox strešný Neumann S-line strieborný lesklý

Autobox NEUMANN, S-line – antracit, box športového dizajnu českého výrobcu. Jedná sa o špičkový výrobok s mimoriadnou úžitkovou hodnotou, ktorý charakterizuje vysoká kvalita použitého materiálu, všetkých použitých komponentov a dielenského spracovania (nerezové pánty, robustné dvojčinné vzpery, hrúbka steny až 5 mm). Box ponúka úložný priestor napr. pre prepravu carvingových lyží do maximálnej dĺžky 165 cm, snowboardov alebo cestovných batožín. Strešný autobox jednoducho primontujete k strešnému nosiču pomocou rýchloupinákov, pri strešných nosičov s robustnou alumíniovou tyčou sa box primontuje pomocou štyroch T-adaprérov. Box je obojstranne otvárateľný. Veko v otvorenom stave pridržujú dvojčinné vzpery. Strešný box je zabezpečený centrálnym trojbodovým zámkom. Materiál – výnimočná sila steny 5mm, dno ABS, veko ABS – oboje UV stabilizovaný plast. Autoboxy Neumann vynikajú svojou pevnosťou, húževnatosťou a dlhou životnosťou.

235,00 €

Autobox strešný Neumann Adventure 130 – čierna

Kvalitný a praktický strešný box Neumann Adventure 130 (dĺžka iba 131 cm) v čiernej lesklej farbe. Box je vyrobený z kvalitného ABS plastu v hrúbke 5 mm. Box sa uchytáva pomocou U-profilu s roztečou 90 mm. Pomocou tohto systému je zabezpečené pohodlné a bezpečné uchytenie boxu na základné strešné nosiče. Centrálne zamykanie zabezpečuje prepravovaný náklad a samotný box proti krádeži. Strešný box je jednostranne otvárateľný zo strany od spolujazdca. Otváranie a zatváranie boxu uľahčujú pružinové vzpery.

119,00 €