Autoboxy HAPRO

HAPRO je holandský výrobca strešných autoboxov. Autobox Hapro sa vyznačuje vysokým štandardom v dizajne a v technológií. Autoboxom Hapro patrí popredné postavenie na trhu strešných autoboxov.


Ku každému zakúpenému autoboxu pridáme ochranný obal na box ZADARMO.

Autobox strešný Zenith 6.6 360l – antracit 191 x 80 x 37 cm, obojstranný

Najexkluzívnejší, aerodynamický strešný box so športovým dizajnom od renomovaného holandského výrobcu Hapro s 5 ročnou zárukou. Hapro Zenith je navrhnutý s dôrazom na čo najlepšiu aerodynamiku, čomu je aj prispôsobená plochá predná časť boxu. Táto časť je bez prechodovej hrany, vystužená silným kovovým profilom, doplnená o spojler, ktorý zabraňuje prúdeniu vzduchu pod falc vrchnej časti boxu. Vyrobený je z kvalitných materiálov ABS/PMMA, ktoré sú veľmi odolné voči nárazu a UV žiareniu. Vďaka tomu box zostane krásny po celú životnosť.

Strešný box je zabezpečený trojbodovým centrálnym uzamykaním. Kľúč je možné vybrať zo zámku len keď je box správne uzavretý, čo je veľmi dobrá bezpečnostná vlastnosť. Obojstranné otváranie vám uľahčí nakladanie a vykladanie prepravovaných vecí zo strešného boxu. Taktiež montáž na strešný nosič je vďaka obojstrannému otváraniu omnoho jednoduchšia.

Rýchloupínací čeľusťový systém Premium-Fit vám umožní box pripevniť čisto, rýchlo, jednoducho a predovšetkým bezpečne na strešné nosiče do šírky 95 mm a výšky 35 mm. Pri doťahovaní vám račňový zvuk oznámi, že strešný box je bezpečne pripevnený. Kovové výstuhy v spodnej časti zabezpečia nosnosť až 75 kg, väčšiu tuhosť a zabránia nežiadúcim vibráciám. Znížené dno zakryje strešný nosič, čím zabezpečí lepšiu aerodynamiku – zmenší odpor vzduchu a znižuje hlučnosť.

Vzpery Dynamic-Springs vám umožnia box ľahko otvárať a zatvárať, taktiež spoľahlivo podržia veko v otvorenej pozícii pri nakladaní a vykladaní.

Unikátny dizajn zadnej časti Hapro Zenith okamžite upúta vašu pozornosť. Nerezový difúzor v tvare obráteného V ideálne ladí so zadnou časťou veka v tvare V. Prémiové materiály dodávajú exkluzívny vzhľad a eleganciu. Strešné boxy Hapro Zenith sú certifikované podľa prísnych noriem ISO11154 a podľa bezpečnostných predpisov TUV.

399,00 €

Autobox strešný Traxer 6.6. 410l – čierny 191 x 81 x 42 cm, obojstranný

Kvalitný, objemný strešný autobox od renomovaného holandského výrobcu HAPRO  Traxer 6.6 s 5 ročnou zárukou. Vyrobený je z kvalitných materiálov ABS/PMMA, vybavený obojstranným otváraním s centrálnym trojbodovým uzamykaním. Autobox sa upevňuje rýchloupínacím čeľusťovým systémom Premium-Fit , ktorý vám umožní autobox pripevniť čisto, rýchlo, jednoducho a predovšetkým bezpečne na strešné nosiče do šírky 95 mm a výšky 35 mm. Pri doťahovaní vám račňový zvuk oznámi, že strešný autobox je bezpečne pripevnený. Kovové výstuhy v spodnej časti zabezpečia nosnosť až 75 kg, väčšiu tuhosť a zabránia nežiadúcim vibráciám. Znížené dno autoboxu Hapro zabezpečuje vynikajúcu aerodynamiku, tým menší odpor vzduchu a nízku hlučnosť. Vzpery Dynamic-Springs vám umožnia box ľahko otvárať a zatvárať.

399,00 €

Autobox strešný Traxer 8.6. 530l – čierny 215 x 90 x 43 cm, obojstranný

Kvalitný, objemný strešný autobox od renomovaného holandského výrobcu HAPRO Traxer 8.6 s 5 ročnou zárukou. Vyrobený je z kvalitných materiálov ABS/PMMA, vybavený obojstranným otváraním s centrálnym trojbodovým uzamykaním. Autobox sa upevňuje rýchloupínacím čeľusťovým systémom Premium-Fit , ktorý vám umožní autobox pripevniť čisto, rýchlo, jednoducho a predovšetkým bezpečne na strešné nosiče do šírky 95 mm a výšky 35 mm. Pri doťahovaní vám račňový zvuk oznámi, že strešný autobox je bezpečne pripevnený. Kovové výstuhy v spodnej časti zabezpečia nosnosť až 75 kg, väčšiu tuhosť a zabránia nežiadúcim vibráciám. Znížené dno zabezpečuje vynikajúcu aerodynamiku autoboxu, tým menší odpor vzduchu a nízku hlučnosť. Vzpery Dynamic-Springs vám umožnia box ľahko otvárať a zatvárať.

499,00 €